Archiv

 
 

6. srpna 2008

Prezentace projektu Múza očima múz

Výstava bude zahájena vernisáží 22.9.2008 v prostorách české ambasády v Chicagu.

5. srpna 2008

Připravujeme výstavu Erotično

Od 2.9.2008 do 30.9.2008 bude výstava fotografií a fotografik pod názvem "EROTIČNO" ve výstavní síňi DK Rumburk. Všechny srdečně zveme.

21. prosince 2007

Jan Saudek V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu

V pražské Palace Cinema se ve středu 19. prosince 2007 uskutečnila premiéra filmu režiséra Adolfa Ziky „JAN SAUDEK V PEKLE SVÝCH VÁŠNÍ, RÁJ V NEDOHLEDNU". Jan Saudek, ve snaze přijít nepoznán, halil se pod kápí své bundy. „Mám trému“, ospravedlňoval své inkognito.„Bojím se neúspěchu! Ale paní Spáčilová film pochválila, tak snad nebude tak zle“, pravil hlavní protagonista, který prý v průběhu filmového natáčení jednou prý zcela vážně zauvažoval to všechno zastavit. Nebýt Adolfa Ziky, kdo ví, jak by to dopadlo. Fotograf Zika, známý především svými extravagantními fotografiemi, podle vzoru Henri Cartie Bressona, který ke konci vyměnil svůj fotoaparát za pohyblivé filmové obrázky, chopil se filmařiny. Zika je však na začátku své režisérské kariéry filmaře. Přesto se mu u Jana Saudka podařilo, co jiným zatím ne. Udělat o něm ucelený film, který je především autenticky hraným dokumentem, místy však až lyrickoepickým vyprávěním, propojeným výpověďmi lidí, kteří našeho světově uznávaného fotografa znají nejvíce a snad i nejlépe.

1. května 2007

Kniha fotografik ženských klínů Vábivé záhyby

Vábivé záhyby je název sličně vypravené knížky fotografik Josefa Loudy, umělecky zobrazujících ženské klíny a doprovázených verši pětadvaceti českých básníků. Touto ojedinělou erotickou publikací chtějí autoři vzdát mužný hold nejvznešenější partii ženského těla, která je pro muže rájem inspirace a radosti a metaforou života samého.

20. října 2006

Videa o výstavě Celebrity v rámech

Do sekce Výstavy jsme přidali 2 videa z pořadů Prásk a Žito, které přinesly informaci o vernisáži v Galerii U Anděla na Bělidle.

10. října 2006

Výstava k životnímu jubileu

30.1.2007 připravujeme výstavu k životnímu jubileu autora z fotografií za posledních 10 let tvorby.

7. března 2006

Vernisáž fotografií Celebrity v rámech

Dne 15.3.2006 od 18 hodin se uskuteční v Galerii u anděla na bělidle vernisáž fotografií "Celebrity v rámech"

5. prosince 2005

Vyhlášení projektu Vaginalie

Dnes byl vyhlášen projekt Vaginalie, jehož internetovou podobu můžete vidět na adrese: www.vaginalie.cz

5. prosince 2005

Výstava Zepředu i zezadu

Soubor velkoformátových erotických fotografií a fotografik

Klub Solidní nejistota, Pštrosova 21, Praha 1.